MALCE120A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MALCE120A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V CASE-1
Dataark: MALCE120A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MALCE120A
Varenummer MALCE120A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4996 pcs Datablad MALCE120A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-4043
1086-4043-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz