MALCE17A
Produkt oversigt
Varenummer: MALCE17A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V CASE-1
Dataark: MALCE17A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MALCE17A
Varenummer MALCE17A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3982 pcs Datablad MALCE17A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 17V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.6V
Spænding - Opdeling (Min) 18.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-4063
1086-4063-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz