MALCE6.5AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MALCE6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1
Dataark: MALCE6.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MALCE6.5AE3
Varenummer MALCE6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6168 pcs Datablad MALCE6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-4098
1086-4098-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz