MALCE7.5AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MALCE7.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
Dataark: MALCE7.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MALCE7.5AE3
Varenummer MALCE7.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4158 pcs Datablad MALCE7.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 7.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 12.9V
Spænding - Opdeling (Min) 8.33V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-4106
1086-4106-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MALCE8.0AE3
MALCE8.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V CASE-1
På lager: 5282 pcs
Hent: MALCE8.0AE3.pdf
RFQ
MALCE60AE3
MALCE60AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 60V 96.8V CASE-1
På lager: 4518 pcs
Hent: MALCE60AE3.pdf
RFQ
MALCE75A
MALCE75A
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V CASE-1
Hent: MALCE75A.pdf
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1