MALCE8.5AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MALCE8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
Dataark: MALCE8.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MALCE8.5AE3
Varenummer MALCE8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3635 pcs Datablad MALCE8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-4114
1086-4114-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MALCE80A
MALCE80A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 80V 129V CASE-1
På lager: 4375 pcs
Hent: MALCE80A.pdf
RFQ
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V CASE-1
På lager: 5591 pcs
Hent: MALCE8.0A.pdf
RFQ
MALCE8.5A
MALCE8.5A
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1