MART100KP110AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP110AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP110AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
Dataark: MART100KP110AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MART100KP110AE3
Varenummer MART100KP110AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 110V 216V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7019 pcs Datablad MART100KP110AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 110V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 216V
Spænding - Opdeling (Min) 122V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-5129
1086-5129-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MART100KP110A
MART100KP110A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 110V 216V CASE 5A