MART100KP75A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP75A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MART100KP75A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 147V CASE 5A
Dataark: MART100KP75A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MART100KP75A
Varenummer MART100KP75A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 147V CASE 5A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4355 pcs Datablad MART100KP75A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 147V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package Case 5A (DO-204AR)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-5228
1086-5228-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole