MASMBG120CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG120CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMBG120CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO215AA
Dataark: MASMBG120CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
177 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMBG120CAE3
Varenummer MASMBG120CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18330 pcs Datablad MASMBG120CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Type Zener
Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne 1086-5263
1086-5263-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMBG11CAE3
MASMBG11CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
På lager: 14504 pcs
Hent: MASMBG11CAE3.pdf
RFQ
MASMBG120CA
MASMBG120CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO215AA