MASMBG14CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG14CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMBG14CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
Dataark: MASMBG14CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
177 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMBG14CAE3
Varenummer MASMBG14CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16504 pcs Datablad MASMBG14CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Type Zener
Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne 1086-5279
1086-5279-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMBG14CA
MASMBG14CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA