MASMBG58A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMBG58A/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMBG58A/TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMBG58A/TR
Varenummer MASMBG58A/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 13502 pcs Datablad MASMBG58A/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne MASMBG58A/TRMS Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A Kapacitans @ Frekvens -