MASMCG14CA
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCG14CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Dataark: MASMCG14CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCG14CA
Varenummer MASMCG14CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14050 pcs Datablad MASMCG14CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-5694
1086-5694-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A