MASMCG22CA
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCG22CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Dataark: MASMCG22CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
141 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCG22CA
Varenummer MASMCG22CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13618 pcs Datablad MASMCG22CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-5730
1086-5730-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.2A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCG20AE3
MASMCG20AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
På lager: 13491 pcs
Hent: MASMCG20AE3.pdf
RFQ
MASMCG22CAE3
MASMCG22CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB