MASMCG8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCG8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Dataark: MASMCG8.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
152 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCG8.5AE3
Varenummer MASMCG8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13801 pcs Datablad MASMCG8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-5829
1086-5829-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCG8.0AE3
MASMCG8.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
På lager: 14641 pcs
Hent: MASMCG8.0AE3.pdf
RFQ
MASMCG85A/TR
MASMCG85A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 16382 pcs
Hent: MASMCG85A/TR.pdf
RFQ
MASMCG85A
MASMCG85A
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Hent: MASMCG85A.pdf
MASMCG8.0A/TR
MASMCG8.0A/TR
Beskrivelse: HI REL TVS
Hent: MASMCG8.0A/TR.pdf
MASMCG8.5CAE3
MASMCG8.5CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Hent: MASMCG8.5CAE3.pdf