MASMCJ15CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ15CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ15CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Dataark: MASMCJ15CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ15CA
Varenummer MASMCJ15CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15123 pcs Datablad MASMCJ15CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-5972
1086-5972-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A