MASMCJ24CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ24CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ24CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Dataark: MASMCJ24CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ24CA
Varenummer MASMCJ24CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11822 pcs Datablad MASMCJ24CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 24V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 38.9V
Spænding - Opdeling (Min) 26.7V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6004
1086-6004-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.6A