MASMCJ43CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ43CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ43CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Dataark: MASMCJ43CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ43CA
Varenummer MASMCJ43CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12415 pcs Datablad MASMCJ43CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6032
1086-6032-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ43CAE3
MASMCJ43CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB