MASMCJ7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ7.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ7.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Dataark: MASMCJ7.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
157 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ7.5AE3
Varenummer MASMCJ7.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13870 pcs Datablad MASMCJ7.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 7.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 12.9V
Spænding - Opdeling (Min) 8.33V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6079
1086-6079-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116.3A Kapacitans @ Frekvens -