MASMCJ8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ8.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Dataark: MASMCJ8.5AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
157 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ8.5AE3
Varenummer MASMCJ8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13460 pcs Datablad MASMCJ8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6099
1086-6099-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ8.5A
MASMCJ8.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB