MASMCJLCE110AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE110AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE110AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 110V 178V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE110AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
112 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE110AE3
Varenummer MASMCJLCE110AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 110V 178V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10943 pcs Datablad MASMCJLCE110AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 110V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 178V
Spænding - Opdeling (Min) 122V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6119
1086-6119-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz