MASMCJLCE26A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE26A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE26A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE26A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE26A
Varenummer MASMCJLCE26A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10764 pcs Datablad MASMCJLCE26A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 26V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 42.1V
Spænding - Opdeling (Min) 28.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6152
1086-6152-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE20A
MASMCJLCE20A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
På lager: 9256 pcs
Hent: MASMCJLCE20A.pdf
RFQ
MASMCJLCE26AE3
MASMCJLCE26AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB