MASMCJLCE70A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE70A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE70A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE70A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
112 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE70A
Varenummer MASMCJLCE70A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11740 pcs Datablad MASMCJLCE70A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6186
1086-6186-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJLCE70AE3
MASMCJLCE70AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
På lager: 10927 pcs
Hent: MASMCJLCE70AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE7.0AE3
MASMCJLCE7.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7V 12V DO214AB