MASMCJLCE90A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE90A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJLCE90A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Dataark: MASMCJLCE90A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJLCE90A
Varenummer MASMCJLCE90A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11483 pcs Datablad MASMCJLCE90A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-6198
1086-6198-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Relaterede produkter
MASMCJLCE9.0AE3
MASMCJLCE9.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
På lager: 11748 pcs
Hent: MASMCJLCE9.0AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE9.0A
MASMCJLCE9.0A
producenter: Microsemi