MASMLG16CAE3
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG16CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Dataark: MASMLG16CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
111 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG16CAE3
Varenummer MASMLG16CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9860 pcs Datablad MASMLG16CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 16V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 26V
Spænding - Opdeling (Min) 17.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-6251
1086-6251-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 115.4A