MASMLG28AE3/TR
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG28AE3/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLG28AE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG28AE3/TR
Varenummer MASMLG28AE3/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 12144 pcs Datablad MASMLG28AE3/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.4V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne MASMLG28AE3/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A