MASMLG33AE3/TR
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG33AE3/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLG33AE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG33AE3/TR
Varenummer MASMLG33AE3/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 11894 pcs Datablad MASMLG33AE3/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne MASMLG33AE3/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLG33CAE3
MASMLG33CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
På lager: 8782 pcs
Hent: MASMLG33CAE3.pdf
RFQ
MASMLG33AE3
MASMLG33AE3
producenter: Microsemi
På lager: 12038 pcs
Hent: MASMLG33AE3.pdf
RFQ
MASMLG33A/TR
MASMLG33A/TR
Beskrivelse: HI REL TVS
Hent: MASMLG33A/TR.pdf
MASMLG33A
MASMLG33A