MASMLG51CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLG51CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Dataark: MASMLG51CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
111 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLG51CAE3
Varenummer MASMLG51CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9776 pcs Datablad MASMLG51CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 51V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 82.4V
Spænding - Opdeling (Min) 56.7V Type Zener
Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-6319
1086-6319-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLG5.0CA
MASMLG5.0CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 5V 9.2V DO215AB
På lager: 9768 pcs
Hent: MASMLG5.0CA.pdf
RFQ
MASMLG54CAE3
MASMLG54CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
På lager: 9658 pcs
Hent: MASMLG54CAE3.pdf
RFQ
MASMLG51CA
MASMLG51CA
Beskrivelse: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB