MASMLJ130CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ130CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ130CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Dataark: MASMLJ130CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
114 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ130CAE3
Varenummer MASMLJ130CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11355 pcs Datablad MASMLJ130CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 209V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6411
1086-6411-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A