MASMLJ160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ160CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ160CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Dataark: MASMLJ160CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
114 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ160CAE3
Varenummer MASMLJ160CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11267 pcs Datablad MASMLJ160CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6431
1086-6431-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A