MASMLJ22CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ22CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ22CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Dataark: MASMLJ22CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
114 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ22CAE3
Varenummer MASMLJ22CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12138 pcs Datablad MASMLJ22CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-6455
1086-6455-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLJ24CAE3
MASMLJ24CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
På lager: 10709 pcs
Hent: MASMLJ24CAE3.pdf
RFQ
MASMLJ22CA
MASMLJ22CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB