MASMLJ36CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ36CA/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLJ36CA/TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ36CA/TR
Varenummer MASMLJ36CA/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 10821 pcs Datablad MASMLJ36CA/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Type Zener
Leverandør Device Package SMLJ (DO-214AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne MASMLJ36CA/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A