MASMLJ48AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ48AE3/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLJ48AE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ48AE3/TR
Varenummer MASMLJ48AE3/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 11541 pcs Datablad MASMLJ48AE3/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLJ (DO-214AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne MASMLJ48AE3/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLJ5.0A
MASMLJ5.0A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 5V 9.2V DO214AB
På lager: 10719 pcs
Hent: MASMLJ5.0A.pdf
RFQ
MASMLJ5.0AE3
MASMLJ5.0AE3
producenter: Microsemi
På lager: 12449 pcs
Hent: MASMLJ5.0AE3.pdf
RFQ
MASMLJ48AE3
MASMLJ48AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB