MASMLJ70A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ70A/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLJ70A/TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ70A/TR
Varenummer MASMLJ70A/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 10452 pcs Datablad MASMLJ70A/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLJ (DO-214AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne MASMLJ70A/TRMS Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.6A Kapacitans @ Frekvens -