MASMLJ85AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMLJ85AE3/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse HI REL TVS
Dataark: MASMLJ85AE3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMLJ85AE3/TR
Varenummer MASMLJ85AE3/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse HI REL TVS Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 9997 pcs Datablad MASMLJ85AE3/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLJ (DO-214AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne MASMLJ85AE3/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMLJ85AE3
MASMLJ85AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO214AB