MP5KE10AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE10AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP5KE10AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 10V 17V DO204AL
Dataark: MP5KE10AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MP5KE10AE3
Varenummer MP5KE10AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 10V 17V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5874 pcs Datablad MP5KE10AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 10V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 17V
Spænding - Opdeling (Min) 11.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-6827
1086-6827-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.4A Kapacitans @ Frekvens -