MP5KE12AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE12AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP5KE12AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL
Dataark: MP5KE12AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MP5KE12AE3
Varenummer MP5KE12AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5360 pcs Datablad MP5KE12AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 19.9V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-6843
1086-6843-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.1A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MP5KE120A
MP5KE120A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO204AL
På lager: 5596 pcs
Hent: MP5KE120A.pdf
RFQ
MP5KE12A
MP5KE12A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL