MP5KE78AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE78AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP5KE78AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO204AL
Dataark: MP5KE78AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MP5KE78AE3
Varenummer MP5KE78AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3286 pcs Datablad MP5KE78AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 78V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 126V
Spænding - Opdeling (Min) 86.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-6983
1086-6983-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A Kapacitans @ Frekvens -