MP5KE90AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE90AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP5KE90AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO204AL
Dataark: MP5KE90AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MP5KE90AE3
Varenummer MP5KE90AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5069 pcs Datablad MP5KE90AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-7003
1086-7003-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MP5KE90A
MP5KE90A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V DO204AL
På lager: 6187 pcs
Hent: MP5KE90A.pdf
RFQ
MP5KE9.0AE3
MP5KE9.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL