MPLAD15KP18A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP18A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP18A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18VWM 29.2VC PLAD
Dataark: MPLAD15KP18A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP18A
Varenummer MPLAD15KP18A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3897 pcs Datablad MPLAD15KP18A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 20V
Spænding - Opdeling (Min) 18V Spænding - Opdeling PLAD
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 516A
Polarisering Nonstandard SMD Andre navne 1086-7220
1086-7220-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MPLAD15KP18A
Beskrivelse TVS DIODE 18VWM 29.2VC PLAD Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V