MPLAD15KP26AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP26AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP26AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD
Dataark: MPLAD15KP26AE3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP26AE3
Varenummer MPLAD15KP26AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
Beskrivelse TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4637 pcs Datablad MPLAD15KP26AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 28.9V
Spænding - Opdeling (Min) 26V Spænding - Opdeling PLAD
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 357A
Polarisering Nonstandard SMD Andre navne 1086-7241
1086-7241-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MPLAD15KP26AE3
Beskrivelse TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V