MPLAD15KP40AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP40AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Dataark: MPLAD15KP40AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP40AE3
Varenummer MPLAD15KP40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2578 pcs Datablad MPLAD15KP40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7261
1086-7261-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A Kapacitans @ Frekvens -