MPLAD15KP54A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP54A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP54A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
Dataark: MPLAD15KP54A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP54A
Varenummer MPLAD15KP54A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3837 pcs Datablad MPLAD15KP54A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 60V
Spænding - Opdeling (Min) 54V Spænding - Opdeling PLAD
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 171A
Polarisering Nonstandard SMD Andre navne 1086-7280
1086-7280-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MPLAD15KP54A
Beskrivelse TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.1V