MPLAD15KP64AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP64AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP64AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
Dataark: MPLAD15KP64AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP64AE3
Varenummer MPLAD15KP64AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
Beskrivelse TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4885 pcs Datablad MPLAD15KP64AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 71.1V
Spænding - Opdeling (Min) 64V Spænding - Opdeling PLAD
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 147A
Polarisering Nonstandard SMD Andre navne 1086-7293
1086-7293-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MPLAD15KP64AE3
Beskrivelse TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD15KP7.0CA/TR
MPLAD15KP7.0CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 3174 pcs
Hent: MPLAD15KP7.0CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD15KP60AE3
MPLAD15KP60AE3
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
På lager: 4943 pcs
Hent: MPLAD15KP60AE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP64A
MPLAD15KP64A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 64V 103V PLAD