MPLAD18KP18A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD18KP18A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Dataark: MPLAD18KP18A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD18KP18A
Varenummer MPLAD18KP18A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3274 pcs Datablad MPLAD18KP18A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 29.2V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 617A