MPLAD18KP54AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD18KP54AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Dataark: MPLAD18KP54AE3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD18KP54AE3
Varenummer MPLAD18KP54AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3259 pcs Datablad MPLAD18KP54AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A