MPLAD18KP75AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD18KP75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Dataark: MPLAD18KP75AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD18KP75AE3
Varenummer MPLAD18KP75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2759 pcs Datablad MPLAD18KP75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 7.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 12.9V
Spænding - Opdeling (Min) 8.33V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1396A (1.396kA)
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD18KP78CA
MPLAD18KP78CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 78V 126V PLAD
På lager: 2447 pcs
Hent: MPLAD18KP78CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP78AE3
MPLAD18KP78AE3
producenter: Microsemi
På lager: 3101 pcs
Hent: MPLAD18KP78AE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP75A
MPLAD18KP75A
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD