MPLAD18KP9.0A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD18KP9.0A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Dataark: MPLAD18KP9.0A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD18KP9.0A
Varenummer MPLAD18KP9.0A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3271 pcs Datablad MPLAD18KP9.0A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 9V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 15.4V
Spænding - Opdeling (Min) 10V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD18KP85CAE3
MPLAD18KP85CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V PLAD
På lager: 2336 pcs
Hent: MPLAD18KP85CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0CAE3
MPLAD18KP9.0CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
På lager: 2689 pcs
Hent: MPLAD18KP9.0CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP90AE3
MPLAD18KP90AE3
Hent: MPLAD18KP90AE3.pdf
MPLAD18KP90A
MPLAD18KP90A