MPLAD30KP26AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP26AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP26AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26V 43V PLAD
Dataark: MPLAD30KP26AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP26AE3
Varenummer MPLAD30KP26AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 26V 43V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3041 pcs Datablad MPLAD30KP26AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 26V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 43V
Spænding - Opdeling (Min) 28.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7413
1086-7413-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 696A Kapacitans @ Frekvens -