MPLAD30KP280AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP280AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP280AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 280V 451V PLAD
Dataark: MPLAD30KP280AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP280AE3
Varenummer MPLAD30KP280AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 280V 451V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3182 pcs Datablad MPLAD30KP280AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 280V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 451V
Spænding - Opdeling (Min) 311V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7417
1086-7417-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD30KP280CA
MPLAD30KP280CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 280V 451V PLAD
På lager: 2487 pcs
Hent: MPLAD30KP280CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP280A
MPLAD30KP280A
producenter: Microsemi
På lager: 2948 pcs
Hent: MPLAD30KP280A.pdf
RFQ
MPLAD30KP26CA
MPLAD30KP26CA
Beskrivelse: TVS DIODE 26V 43V PLAD
Hent: MPLAD30KP26CA.pdf
MPLAD30KP26CAE3
MPLAD30KP26CAE3