MPLAD30KP54A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP54A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP54A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Dataark: MPLAD30KP54A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP54A
Varenummer MPLAD30KP54A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3008 pcs Datablad MPLAD30KP54A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7468
1086-7468-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 342A Kapacitans @ Frekvens -