MPLAD36KP280AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP280AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 280V 451V PLAD
Dataark: MPLAD36KP280AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP280AE3
Varenummer MPLAD36KP280AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 280V 451V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2547 pcs Datablad MPLAD36KP280AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 280V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 451V
Spænding - Opdeling (Min) 311V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A